XXII Ogólnopolska Scena Prezentacji Artystycznych Realizacji „OSPAR’ 2017”

7 grudnia 2017r. zespół taneczny „Flesz” oraz muzyczny „A To My” zaprezentowały swoje programy artystyczne na przeglądzie OSPAR organizowanym przez Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Impreza ta, to przegląd twórczości teatralnej, tanecznej, muzycznej i kabaretowej solistów i zespołów z placówek specjalnych – edukacyjnych,  opiekuńczych, zakładów poprawczych oraz instytucji wychowawczych z całej Polski. Celem przeglądu jest integracja społeczności tych ośrodków oraz nawiązanie współpracy ze studentami i kadrą naukową APS. Hasło tegorocznego przeglądu brzmiało „Jesteśmy tacy sami, potrafimy wiele”.

Prezentacje sceniczne 24 ośrodków z różnych stron Polski trwały cały dzień a widownia cały czas wypełniona była po brzegi żywiołowo reagującą publicznością. Programy naszych szkolnych artystów „Jackson- mix” i „Obraz i dźwięk” zostały entuzjastycznie przyjęte przez publiczność. Grupy otrzymały wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe. Brawo, brawo artyści!!!