Włącz się w akcje charytatywne

Okres Bożego Narodzenia sprzyja dobroczynności, chociaż powinniśmy się nią kierować przez cały rok. Dziękując Państwu za udział w tegorocznej akcji Psia Gwiazdka, prosimy o włączenie się w jeszcze jedną charytatywną akcję na terenie naszej szkoły. Samorząd Szkolny oraz szkolne Koło Caritas organizują zbiórkę darów dla potrzebujących rodzin. Wszystkich, którzy chcą się włączyć do tej akcji prosimy o przyniesienie artykułu chemicznego (szampon, pasta do zębów, płyn do mycia naczyń,…) oraz słodyczy (czekolada, batonik, ciastka) i pozostawienie u wychowawcy. Zbiórka trwa do 16 grudnia.

Pamiętajmy, dobroczynności jak pisania i czytania trzeba się nauczyć, a najlepiej uczyć się poprzez praktyczne działanie.