Tel.: 22 81 00 782 | BIP | Facebook | Polityka prywatności

VI WIOSENNY BIEG

Dnia 29 maja 2018 roku odbył się VI Wiosenny Bieg dla dzieci i młodzieży z warszawskich i mazowieckich szkół specjalnych, pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. Organizatorem szóstej już edycji Biegu był  Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Kazimierza Kirejczyka. W imprezie uczestniczyło ponad stu zawodników z dwunastu placówek. Zaproszeni sportowcy startowali w dziewięciu indywidualnych kategoriach biegowych oraz w sztafecie szkół.
Nasi reprezentanci (7 zawodników)  rywalizowali w biegu dziewcząt i chłopców z gimnazjum, chodzie z kijami Nordic Walking dziewcząt i chłopców oraz sztafecie.

Bardzo udany start zaliczyli nasi  zawodnicy w  chodzie z kijkami Nordic Walking: Karolina – I miejsce, Ania – II miejsce, Jurek – III miejsce. W biegu sztafetowym szkół zajęliśmy V miejsce.(Diego, Klaudia, Ania, Maciek)

W trakcie imprezy odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy uczniów z klas ratowniczych LXXII  LO im. J.Jasińskiego oraz pokaz akrobatyki tanecznej Mistrzów Polski z Klubu Sportowego Kensei. Każdy mógł wziąć udział w  mini konkursach sportowych, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z prawdziwym wężem oraz najmodniejszy tatuaż. Po trudach sportowych zmagań czekały smaczne kiełbaski z grilla, słodkie bułeczki i napoje.

Galeria zdjęć.