Rusza akcja „Zima w mieście 2020”

Od poniedziałku, 10 lutego 2020, rozpoczynają się w naszej szkole zajęcia w ramach akcji „Zima w mieście 2020”. W programie m.in. wycieczki na kręgle, do kina, do parku trampolin, na różnorodne sale zabaw, jak również stacjonarne zajęcia plastyczne, sportowe i komputerowe. Rodzicom dzieci zapisanych (dostarczona w terminie karta kwalifikacyjna i uiszczona opłata) przypominamy, że szkoła zapewnia opiekę od godziny 7.30  do 17.00. Śniadanie jest o godzinie 9.00, a obiad o godzinie 14.30. Obowiązuje obuwie na zmianę i strój dostosowany do pory roku i pogody.  Zachęcamy do podpisania dzieciom wierzchnich ubrań na metkach (szalik, czapka, kurtka, buty), co ułatwi opiekunom ich identyfikację podczas wyjść. Prosimy, aby dzieci były zaopatrzone w mały plecak i butelkę (bidon) na wodę.