Kosmos w Teatrze Małego Widza

W środę 11 grudnia 2019r. klasy 2/3, 2A, 2B, 2C, 3A, 4A oraz ZTG, wybrały się do Teatr Małego Widza, by odkryć KOSMOS – rodzaj instalacji i performensu, gdzie odkrywaniu kosmicznej przestrzeni towarzyszy muzyka grana na żywo. Tu także opowiadają się historie – taniec przeplata się ze śpiewem, jest czas na eksplorowanie, dotykanie i doświadczanie, na wielkie skupienie i błogi odpoczynek. W tę niesamowitą doznaniową podróż zabrało nas 3 artystów, z którymi wspólnie przemierzaliśmy kosmiczną przestrzeń. Najpierw uczniowie odwiedzili układ słoneczny, a potem… teleportując się i wędrując po międzygalaktycznej materii zobaczyli z bliska inne bajeczne planety. „Kosmiczna” przestrzeń, pełna różnorodnych faktur, kolorów, efektów wizualnych i dotykowych, dostarczyła uczniom wiele doznań sensorycznych, zachęcających do eksperymentowania i przeżywania. Było wspaniale! Dziękujemy! Wracając z wycieczki wszyscy podziwiali świąteczne instalacje znajdujące się na Starym Mieście.

Galeria zdjeć.