Drużynowy Turniej Boccia o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe

10.01.2018r. w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 240 w Warszawie odbył się Drużynowy Turniej Boccia  o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga- Południe.

W imprezie  wzięli udział uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną z sześciu placówek  specjalnych województwa mazowieckiego, łącznie  60 zawodników.

Po zaciętych rozgrywkach, na I miejscu sklasyfikowana została reprezentacja  ZSS z Wołomina, II miejsce zajęła reprezentacja  ZSS nr 90 z Warszawy, III miejsce- reprezentacja  ZSS z Ostrówka, IV miejsce SPS nr 240 w Warszawie, V miejsce ZSS w Grodzisku Mazowieckim, VI miejsce SPS nr 99 w Warszawie.

Rozegrane zostały też dodatkowe rozgrywki drużyn 3-osobowych w systemie pucharowym, w których drużyna z naszej szkoły w składzie: Maciej L., Magdalena Ł., Magdalena Ł. zajęła II miejsce.

Drużyny, które stanęły na podium otrzymały dyplomy, puchary i medale, pozostałe drużyny otrzymały dyplomy i pamiątkowe puchary. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe.

Dekoracji i wręczenia nagród dokonała w imieniu Burmistrza pani Beata Bilewicz oraz Dyrektor SPS nr 240, pani Beata Domańska.

Organizatorzy turnieju składają serdeczne podziękowania panu Burmistrzowi Tomaszowi Kucharskiemu za objęcie patronatem oraz ufundowanie pucharów, medali i nagród rzeczowych dla uczestników turnieju.