Zespół wokalno-instrumentalny Rozśpiewane A TO MY

Osoby prowadzące: Anetta Rębacz i Andrzej Szulik.Zespół instrumentalno-wokalny "Rozśpiewane "A TO MY" adresowany jest do uczniów uzdolnionych muzycznie chcących rozwijać swoje uzdolnienia i talenty jak i dla uczniów stawiających pierwsze kroki. Posiadamy bardzo dobrą bazę instrumentów perkusyjnych (djembe, bongosy, cajon, conga), instrumentów strunowych (gitary) czy klawiszowych.

Dużą popularnością cieszą się zajęcia gry na instrumentach perkusyjnych prowadzone w pogodnej atmosferze i wyzwalające kreatywność i pomysłowość uczestników.

Od wielu lat nasi uczniowie prezentują swoje osiągnięcia na uroczystościach i akademiach szkolnych oraz reprezentują placówkę na przeglądach i festiwalach np.: Festiwalu Twórczości Artystycznej "FeTa", konkursie piosenki Zielona Estrada w Helenowie, Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Wesołe Nutki", Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Rozśpiewany Wawer, Konkursie "Giełda Talentów" czy Konkursie Wokalnym "Rozwiń Talent" organizowanym przez CPK, odnosząc sukcesy i zdobywając nagrody.

Współpracujemy z zespołem harcerskim 425 WDH "Śpiewograjki" działającym w naszej szkole, z którym nagraliśmy płytę CD pt: "Mamy dla Was Piosenkę".