425 Warszawska Drużyna Nieprzetartego Szlaku

Opiekunkami działającej w naszej szkole Warszawskiej Drużyny Harcerskiej 425 Nieprzetartego Szlaku są panie Janina Kamoda i Joanna Kotulska. W ramach swojej działalności harcerze i harcerki uczestniczą w różnych imprezach integracyjnych tj. kominikach, rajdach, dyskotekach, przeglądach artystycznych. Przy drużynie działa zespół wokalno- instrumentalny „Śpiewograjki”, który wydał już swoją pierwszą płytę pt. „Mamy dla was piosenkę”.

Swoimi występami uświetnia harcerskie i szkolne imprezy okolicznościowe. Od lat w naszej szkole organizowane są Przeglądy Artystyczne Drużyn Nieprzetartego Szlaku Hufca Praga Południe. Swoją działalność nasza drużyna systematyczne prezentuje na facebooku WDH 425 NS (stronę założyła i prowadzi nasza absolwentka dh. Iza Orłowska)