X Międzyszkolny Konkurs Giełda Talentów

„2018 Rokiem Praw Kobiet” takie hasło przyświecało tegorocznej Giełdzie Talentów, która odbyła się  22 marca w Zespole Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie przy ul. Skaryszewskiej 8. Celem konkursu było: rozwijanie i promowanie talentów młodzieży, wzmacnianie świadomości dotyczącej praw kobiet, zwiększanie poczucia własnej wartości, promowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu, nawiązywanie kontaktów i integracja  młodzieży z różnych placówek. Na scenie zaprezentowało się wielu wspaniałych, utalentowanych, młodych artystów w różnych kategoriach, m.in. śpiew, taniec, recytacja, gra na instrumentach, których występy oceniało trzyosobowe jury. Rozstrzygnięty został również konkurs na pracę plastyczną „ Portret kobiety”. Między występami konkursowymi było wiele innych atrakcji, np.  quiz na temat sławnych i wybitnych kobiet, niezwykły pokaz mody ekologicznej dla pań oraz popisy wokalne artystek – organizatorów.

Nasi uczniowie zaprezentowali swoje talenty, poparte oczywiście pracą swoją i opiekunów w kategorii: śpiew – Konrad B.(„Jej portret”) – I miejsce,

taniec – para taneczna Klaudia S. i Diego F.(bachata, cha- cha) – I miejsce,

konkurs plastyczny – Anna Sz.(kopia obrazu S. Wyspiańskiego „Macierzyństwo”) -I miejsce

Gratulujemy talentów i cieszymy się z osiągnięć, bo każdy, nawet najmniejszy sukces daje radość i siłę w życiu codziennym.