Tel.: 22 81 00 782 | BIP | Facebook | Polityka prywatności

Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego „Sprawni – Razem” w Siedlcach

8 marca 2018r. w Siedlcach spotkali się najlepsi tenisiści stołowi z Mazowsza, wyłonieni podczas turniejów rejonowych. Zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach: chłopców młodszych (do 16 lat), chłopców starszych (16 lat i starszych), dziewcząt młodszych (do 16 lat) i dziewcząt starszych (16 lat i starszych). W turnieju wzięły udział ekipy z Warszawy, Siedlec, Otwocka, Wołomina, Łosic, Ignacowa i Gostynina. Nasi reprezentanci (Anita T. kl. III, Klaudia S. kl. III, Diego F. kl. III, Magda P. kl. II), którzy od kilku lat plasują się w czołówce mazowieckich pingpongistów i tym razem nie zawiedli, zaliczając bardzo udane zawody. Trzeba zaznaczyć, że na tym etapie nie ma łatwych meczy, wszystkie pojedynki były bardzo zacięte, trzymające w napięciu do ostatniej piłki. Ostatecznie Klaudia zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt młodszych, Magda zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt starszych, Diego zajął III miejsce w kategorii chłopców starszych. W klasyfikacji drużynowej nasza reprezentacja zajęła III miejsce w województwie. Brawo sportowcy!!!