Ach, co to był za bal!

Karnawał to szalona, pełna kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Tak też było u nas – w czwartek 24 stycznia 2019 roku, odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy „W Krainie Elfów”. Na pięknie udekorowanym korytarzu pierwszego piętra pojawiły się kolorowe postaci. Uczniowie przebrani byli m.in. za bohaterów znanych bajek, wróżki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, ninja, spider-man’ów.. nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich kostiumów. Dzieci bawiły się świetnie i chętnie uczestniczyły w konkursach – przechodzenie pod tyczką, zabawa z kapeluszem, taniec z gwiazdami i wielu innych. Podczas zabawy wyłoniliśmy trzech zwycięzców na najładniejszy strój, a także wybraliśmy Króla i Królową balu. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów!